Mezinárodní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v PVA Expo Praha-Letňany 1.-2.03.2013

17.3.2013

Mezinárodní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v PVA Expo Praha-Letňany 1.-2.03.2013 1.-2.03.2013 proběhl mezinárodní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v PVA Expo Praha-Letňany, který je životním barometrem kosmetického průmyslu u nás. Výstava již znovu ukázala, že zájem o značku GUAM® stále roste.

Zdá se, že vše je již známo, ale i ti nejzkušenější odborníci stále získávají nové důležité dovednosti. Na výstavě lze získat informace přímo od distributora značky na území naší republiky - společnosti NATIG s.r.o.

Při zodpovězení na četné otázky o produktech GUAM® na obličej a tělo klade vedoucí odborník-kosmetolog NATIG s.r.o. Igor Tarakanov důraz na kombinaci profesionální i domácí péči. A co nás obzvlášť těší, že většina otázek týkajících se použití kosmetických přípravků byla od odborníku v kosmetickém průmyslu.

Hlavní novinka tohoto roku od GUAM® - profesionální řada na tělo SILUETA GUAM®.

Tato řada vyniká vysokým obsahem účinných látek proti celulitidě a související s ní nevzhledné pokožce. Výrobky na korekci postavy a proti celulitidě (bahno ve velkých kbelících 3, 5 a 7l, masážní olej a korekční gel) byly vystaveny na stánku naší značky.

K výstavě jsme pro Vás připravili řadu pokynů pro odborníky a barevné brožury.

Další novinkou tohoto roku od GUAM ® je tělová řada DUO GUAM®.

Krémy z této řady slouží k ustálení výsledků profesionálních procedur na korekci postavy a jako domácí podpora.

Naši návštěvnici byli nadšeni jak výstavou, tak návrhem výstavního stánku (nápady na aranžmá byly navržený našimi odborníky) a profesionalitou personálu.

Jsme přesvědčeni, že tato výstava přinese nové nápady na rozvoj podnikání v kosmetické oblasti a přitáhne větší pozornost našich věrných příznivců a nových zákazníků k značce GUAM®.

Jsme vděčni všem odborníkům z kosmetického oboru, kteří zvolili značku GUAM® pro svoji práci.

 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

https://www.facebook.com/GuamKosmetika.cz/