Profesionální řada GUAM® Siluet

Pravidelné cvičení, zdravá výživa a přípravky pro péči o tělo jsou důležitými faktory, které pomáhají udržovat dobro kondici.

Program GUAM® SILUETA je komplex účinných přípravků k péči o tělo. Aktivní složky bahenních masek působí na problémové oblasti a v kombinaci s masáží pomáhají realizovat sen o elegantní a fit postavu.

Bahenní zábaly (chladný, na břicho a pas, horký), anticelulitidový krém, masážní olej a zakončovací gely umožní sestavit individuální anticelulitidový program.

Profesionální maséry si mohou vybrat vhodné prostředky ze široké palety masážních přípravků GUAM®.

Zakončovací gely ustalí účinky bahenních zábalů a lze je také používat jako zakončovací prostředek po masáži (nanášet po sprchování).

(17.2.2014)

Řada SILUETA GUAM® pro SPA-salóny

Mnohé ženy starostlivě pečují o pokožku obličeje, krku a dekoltu. Ale často zapomínají, že jejich tělo také potřebuje péči. Nohy, stehna, břicho a hýždě – slabá místa, která jsou každý den vystavována horku nebo chladu, ultrafialovému záření, stresům a špatné ekologii. Nesmíme zapomínat na hormonální změny, s tímto problémem se setkává každá žena. K zachování krásy a mládí těla, vytvořila laboratoř LACOTE STUDY & RESEARCH (kosmetická značka GUAM®) profesionální řadu pro lékařská centra a salóny krásy – program Siluet GUAM®. více

 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

https://www.facebook.com/GuamKosmetika.cz/