GUAM® Pro maséry a odborníky na korekci postavy

17.2.2014

GUAM® Pro maséry a odborníky na korekci postavy Masážní oleje a krémy v menších baleních. Oleje a krémy dodávané v menších baleních (lahvička 200 ml s dávkovačem a tuba 250 ml) jsou určeny pro lokální masáž (nohy, hýždě, záda, ramena a břicho) a mohou je také používat profesionální maséry.

Pro odstranění následujících problémů:

 • redukce objemu a odstranění projevu celulitidy různých stadií;
 • obnova pružnosti a elasticity pokožky (korekce strií);
 • normalizace procesu hydratace.

 Masážní krém (základní řada)

 Různorodé masážní krémy umožňují odstranit celulitidu různých stadií.

 • Zpevňující a vyhlazující krém (katalogové číslo 204) je vyvinut pro každodenní péči o tělo a pokožku poprsí. Ideální krém na korekční masáž problémových partií s narušeným tonusem a nedostatkem hydratace.

Lze používat během těhotenství a v době rekonvalescence po porodu;

 • Krém s obsahem 10 % kyseliny glykolové (katalogové číslo 201) je vyvinut pro zvláštní péči o pokožku těla a poprsí. Ideální krém na masáž problémových partií se striemi (břicho, stehna, paže).

Lze používat během těhotenství a v době rekonvalescence po porodu;

 • Anticelulitidový masážní krém (katalogové číslo 211) je vyvinut pro každodenní péči o tělo a anticelulitidovou masáž.

 Masážní olej:

 • Anticelulitidový olej TALASSO (katalogové číslo 506) je určen nejen k masáži. Je to také anticelulitidová aromaterapie.

Před samotním začátkem masáži doporučujeme zahřát kapku oleje v dlaních a dát nadechnout klientovi.

Olej má ideální klouzavé vlastnosti, složky oleje zaručují intenzivní štěpení tukových buněk, zlepšují drenáž a periferický krevní oběh.

Olej lze používat na lymfodrenážní masáž.

·         Tuhý výživný olej na tělo THERM GUAM® (katalogové číslo 2603) pro dlouhodobou hydrataci těla (v zimě) a k masáži těla. Bohaté složení oleje napomáhá maximální hydrataci i těch přesušených partií (kolena, lokti, stehna, holeně). Pravidelné použití tuhého oleje zmirňuje nepříjemné pocity suchosti a staženosti pokožky.

 • Intenzivní tuhý výživný olej na tělo (katalogové číslo 804) s luxusním složením redukuje projevy celulitidy a aktivně upravuje tonus pokožky (zvláště se striemi). Zajímavé je, že olej (krém) neobsahuje kyselinu glykolovou, což znamená, že olej (krém) lze používat pro péči o pokožku jakéhokoliv typu včetně citlivé.
 • Tuhý výživný olej na tělo TALASSO (katalogové číslo 511) je vyvinut přímo na korekci pokožky problémových partií se striemi a narušeným tonusem (břicho, stehna, hýždě, paže). Luxusní složení krému zaručuje i péči o stárnoucí pokožku. Lze používat během těhotenství a v době rekonvalescence po porodu;
 • Anticelulitidový suchý olej s červenými řasami TALASSO SALUS (katalogové číslo 1602) je speciálně vyvinut pro péči o pokožku s různými projevy celulitidy a věkovými změnami. Olej má jemnou vůni a lze jej používat v anticelulitidové aromaterapii.

Před samotním začátkem masáži doporučujeme zahřát kapku oleje v dlaních a dát nadechnout klientovi.

Olej se úplně vstřebává a nezanechává mastný lesk.

 • Speciální nemastný tělový olej DREN (katalogové číslo 1308) je určen k masáži těla s poruchou odvodu tekutin. Obsažené v krému výtažky z tavolníku a zeleného čaje mají vazoprotekční účinky. Olej lze používat pro lymfodrenážní masáž. Olej se úplně vstřebává a nezanechává mastný lesk..


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

https://www.facebook.com/GuamKosmetika.cz/