Péče o suchou pokožku těla

23.10.2017

Péče o suchou pokožku těla Nekonečné potěšení pro suchou pokožku! Mořské řasy GUAM® v kombinaci s oleji zpevňují a hydratují pokožku, navrací ji tonus. Již od prvního použití vyvolává tento prostředek mírný pocit tepla, který se šíří do hloubky.

Kosmetolog GUAM® Péče o suchou pokožku těla

Každá žena sní, aby její pokožka navždy zachovala svěžest, krásu a vitalitu. Nicméně od podzimu do časného jara začne pokožka na stehnech, loktech a rukou schnout, což není příjemné.

Pokaždé se snažíme najít účinný prostředek na suchou pleť. Zkoušíme sprchové gely nebo scruby, které nepůsobí. Co dělat? Za prvé, v zimě musíme odmítnout sprchový gel a zkusit sprchový krém. Je to šetrnější prostředek, který neporušuje ph pokožky a má lepší zvlhčující účinky na suchou pokožku. Místo scrubů používejte na suchou a náročnou pleť gomaž. A co je nejdůležitější - najít si svůj krém.

Ideální prostředek pro chladné období - Tuhé výživné oleje na tělo TALASSO GUAM®, THERM GUAM® a ROUGE GUAM®. Za chladného počasí se pokožka necítí pohodlné, tyto tuhé oleje rychle obnoví přirozenou vlhkost pokožky, odstraní pocit nepříjemné suchosti a také upraví strije. Kromě toho jsou tuhé výživné oleje používány k masáži problémových partií.


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

https://www.facebook.com/GuamKosmetika.cz/