Škola GUAM®

15.4.2015

Škola GUAM® Pro maséry, kosmetičky, administrátory salónů krásy a zdravotnických středisek pravidelně pořádáme kurzy ve škole GUAM®.

Škola GUAM® byla otevřena v roce 2007. V zajímavé a vzrušující formě se zde vypraví o kosmetické značce a její historii, novinkách a procvičují se metodiky péče o tělo.

Při školení masérů je zvláštní pozornost věnována profesionální řadě pro tělo SILHOUETTE.

Pozornost je věnována i přehledu domácí péče o obličej a tělo. Na konci školení obdrží účastníci certifikát školy GUAM®.

Zakladatel školy GUAM® a přední odborník společnosti NATIG s.r.o. Igor Tarakanov nejen dosáhl významných profesionálních úspěchů, ale také ví jak předat své znalosti a zkušenosti studentům.

Během školení GUAM® pečlivě dohlíží na to jak studenti ovládají materiál. Podle potřeby jsou nové informace opakovány i několikrát. Probraná látka se procvičuje v praxi. A jejich každodenní praxe dává studentům možnost získat zkušenosti a sebejistotu, které jsou nezbytné pro další práci.

Během poměrně krátké doby lze získat spoustu užitečných znalostí v oblasti použití kosmetiky GUAM® se zaměřením na praktickou aplikaci!


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

https://www.facebook.com/GuamKosmetika.cz/