Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 17-18.10.2014

30.10.2014

Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 17-18.10.2014 Děkujeme Vám za plodnou spolupráci, důvěru a podporu!

17-18.10.2014 proběhl mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE, který je životním barometrem kosmetického průmyslu u nás.

Výstava již znovu ukázala, že zájem o značku GUAM® stále roste.

Hlavní novinka tohoto roku od GUAM® -  Nová termální řada GUAM® na tělo (THERM GUAM®). Nová řada pro harmonii duše a těla THERM GUAM® s mořskou vodou.

Řada THERM GUAM® (termální řada GUAM®) obsahuje tradiční přípravky pro péči o pokožku: tělový krém s kyselinou hyaluronovou a maximálním obsahem mořských řas, tuhý výživný olej na tělo a k masáži, parfemovanou toaletní vodu na tělo a sprchový gel.

Dalši - Sluneční ochrana GUAM®. Kosmetické přípravky na opalování, které nikdy nezklamou. Produkty z řady Sluneční ochrana GUAM® chrání pokožku před, během a po pobytu na slunci.

Luxusní složení krémů z řady Sluneční ochrana GUAM® na bázi mořských řas (Pophyra umbilicalis) zajišťuje ideální ochranu pokožky jakéhokoliv typu (od nejsvětlejší až po odolnou proti opálení, dětské, při sportování nebo po kosmetických procedurách).

K výročí společnosti NATIG, distributora obchodní značky GUAM®  v České republice, jsme připravili barevní reklamní zápisník a dárkové propisky s logem GUAM®.

Laboratoř LACOTE STUDY&RESEARCH (obchodní značka GUAM®) neustále zdokonaluje receptury krémů, obohacuje anti-celulitidové přípravky o nejmodernější přírodní a biotechnické složky, zůstává tak uznávaným předním světovým výrobcem v oblasti BIO kosmetiky.

Děkujeme všem odborníkům industrie krásy – masérům a kosmetologům – za jejich volbu značky GUAM® jako základní kosmetiky pro svoji práci.

Tým NATIG s.r.o.


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

https://www.facebook.com/GuamKosmetika.cz/